To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Dom/mieszkanie/działka w górach
#3
@Maślan też miałem podobne marzenia. Całe życie (57 lat) spędziłem w mieście, udało nam się rzucić wszystko w diabły, sprzedać mieszkanie i kupić domek na skraju Beskidu Niskiego. W założeniach miało być dużo łażenia po górach. Na nieszczęście lub szczęście dom stoi na sporej działce, której żal było nie wykorzystać. Powstał ogródek i mały sad. Mieszkamy tu już trzy lata i ani chwili nie żałowaliśmy tej decyzji. Żona jest już rok na emeryturze, ja jeszcze muszę poczekać pięć latek. Teraz w okresie zakazów i obostrzeń doceniamy swoje położenie stokrotnie. W "normalnych" czasach też jest rewelacyjnie, z dwóch stron otacza nas las, wycieczka w górki to kwestia włożenia butów i wzięcia kijków. Szczególnie w "martwym" działkowo okresie nadrabiam zaległości w wędrowaniu bo jak się zacznie praca w ogródku to trochę odpuszczam łażenie. Pochwalę się, że od początku wiejskiego życia prowadzę bloga, pewnie nie będzie inspiracją dla innych ale wrzucę adres https://zbigblog-zibi.blogspot.com/
--
pozdrawiam Zbyszek
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Dom/mieszkanie/działka w górach - przez Maślan - 13-01-2021, 13:16
RE: Dom/mieszkanie/działka w górach - przez zibi_1 - 13-01-2021, 16:22
RE: Dom/mieszkanie/działka w górach - przez Gapcio - 13-01-2021, 18:06
RE: Dom/mieszkanie/działka w górach - przez FilipA - 15-01-2021, 14:16
RE: Dom/mieszkanie/działka w górach - przez ramol - 29-03-2021, 21:20

Skocz do: