To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Dom/mieszkanie/działka w górach
#1
Zasadniczo forum dotyczy szeroko pojętej działalności w górach natomiast w całej masie wątków sprzętowo - schroniskowych nie odnalazłem podobnego tematu. Do poszukiwań zainspirował mnie wątek "rozmowy schroniskowe" którzy założył 17 lat temu Walther02 z myślą o poprowadzeniu własnego schroniska (swoją drogą ciekawe czy mu się udało lub jest na drodze do tego ponieważ w 2004 przyjął perspektywę 20 lat Wink).

Myślę, że większość z nas mieszka w miastach, na nizinach a w górach raczej bywa natomiast są też tacy, którzy w górach mieszkają na stałe i stąd pomysł na taki wątek w celu wymiany doświadczeń - czy faktycznie jest tak fajnie? Na co zwrócić uwagę szukając działki czy domu w górach? Lepiej mieszkanie czy działkę i drewniany domek letniskowy?

Nie ukrywam, że od zawsze domek w górach to jedno z moich największych marzeń i chętnie poznam doświadczenia innych.
Łyżwiarz wie, że kotek odkopał prezent
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Dom/mieszkanie/działka w górach - przez Maślan - 13-01-2021, 13:16
RE: Dom/mieszkanie/działka w górach - przez zibi_1 - 13-01-2021, 16:22
RE: Dom/mieszkanie/działka w górach - przez Gapcio - 13-01-2021, 18:06
RE: Dom/mieszkanie/działka w górach - przez FilipA - 15-01-2021, 14:16
RE: Dom/mieszkanie/działka w górach - przez ramol - 29-03-2021, 21:20

Skocz do: