To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Koszulka coolmax ATTIQ NGT 2020 Special Edition
#89
(10-09-2020, 18:24)Gapcio napisał(a): ... nie znam się, nie jestem krawcem... moim zdaniem obiektywnie patrząc różnica wynika z anatomii.

Ja też nie jestem krawcem. Nie jestem też pieniaczem. Skądinąd wiem, że budowa kobiety różni się od budowy mężczyzny. Jednak już na pierwszy rzut oka tak duży rozrzut wymiarów w zakresie jego rozmiaru to coś nie teges.

(10-09-2020, 18:24)Gapcio napisał(a): A jak jest w tabeli rozmiarów Attiq ?
Czy wymiary L męskiej i damskiej podane na stronie Attiq w tabeli są identyczne ?

A oczywiście, że nie są. Ale wymiary czerwonej koszulki nie odpowiadają wymiarowi podanemu w tabeli. Np. w klatce ma być 96 cm a jest bodaj 90 cm. I te 90 cm jest mierzone na koszulce pod pachami. Klatka znajduje się nieco niżej pach, gdzie ten rozmiar będzie jeszcze mniejszy z tego damskiego taliowania. Widać zresztą to usuwanie na załączonej we wcześniejszym poście fotce.

A w tym poście porównanie z damską koszulką Berens w rozmiarze M.        
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Koszulka coolmax ATTIQ NGT 2020 Special Edition - przez grendel - 10-09-2020, 20:44

Skocz do: