To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Koszulka coolmax ATTIQ NGT 2020 Special Edition
#45
Dokładnie, dzięki m. Ponadto są sugerowane rozmiary dla konkretnych wymiarów ciała.
Ja niestety nie miałem też koszulki na żywo do zobaczenia. Trudno mi się odnieść.
Co do kroju. Pani z Attiq zaproponowała mi 2 koszulki w podobnej cenie. Ten coolmax określiła jako luźniejszą i dającą większą tolerancję w doborze rozmiaru. Oczywiście nie jest to wór na kartofle.To odzież sportowa.  Przecież to oczywiste.

(10-08-2020, 08:19)m napisał(a): Tabela na 1 art wątku podaje obwody koszulki - jak rozumiem to są rozmiary gotowego produktu. Można porównać z czymś co się nosi.
Stare NGT było jak stary dobry narkotyk. Nowe - jak syntetyk nowej generacji - daje w czapę jeszcze mocniej  ;)
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Koszulka coolmax ATTIQ NGT 2020 Special Edition - przez braavosi - 10-08-2020, 09:06

Skocz do: