To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Strony internetowe użytkowników NGT.pl - informacje i uwagi
#30
nigdy jeszcze nie mialem strony - zrobilem pare, ale wygladaly parchato to i je wywalilem :) i jeszcse nie zrobilem takiej coby mi sie podobala - al e tez nie przypominam sobie bym innych strony krytykowal

pozycja kontakt u mnie nie wystepuje bo ja niekonatkowy zwykle jestem :)
to po miejsce na serwerze zabierac?

jestem wyznawca zasady, ze dopoki nie jest to konieczne nie nalezy wprowadzac restrykcji w Twoim regulaminie to tylko 50-66% :)

strony nie ma zgodnie z pkt 6 Twojego regulaminu :) :D
-------------------------------------------
dzis sam jestem dziadkiem...



Wiadomości w tym wątku
RE:Strony internetowe użytkowników NGT.pl - informacje i uwagi - przez sasq pajak/grappa.pl - 29-11-2007, 15:20
RE:Strony internetowe użytkowników NGT.pl - informacje i uwagi - przez vit - 29-11-2007, 22:22
RE:Strony internetowe użytkowników NGT.pl - informacje i uwagi - przez sasq pajak/grappa.pl - 11-12-2007, 14:07
RE:Strony internetowe użytkowników NGT.pl - informacje i uwagi - przez sasq pajak/grappa.pl - 12-12-2007, 13:46
RE:Strony internetowe użytkowników NGT.pl - informacje i uwagi - przez sasq pajak/grappa.pl - 12-12-2007, 15:23
RE:Strony internetowe użytkowników NGT.pl - informacje i uwagi - przez sasq pajak/grappa.pl - 12-08-2008, 14:08
RE:Strony internetowe użytkowników NGT.pl - informacje i uwagi - przez sasq pajak/grappa.pl - 12-08-2008, 14:34

Skocz do: