To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Strony internetowe użytkowników NGT.pl - informacje i uwagi
#3
ja na razie stronki nie mam, ale się wypowiem..

myślę że przede wszystkim, można na stronkach ominąć temat sprzętu - nie całkowicie, ale chodzi o to by nie zamieszczać tam swoich opini o sprzęcie - od tego jest forum i recenzje. Przydatne, imho, byłoby za to info JAKIEGO sprzętu się używa.

przekierowania na inne strony, fora - chyba nie można nic zrobić. Po prostu - co kto lubi. Sklepy (widziałem już bodajże jeden) mogą publikowac swoje oferty, wyprzedaże, etc. razem z info o rabatach ;)
Jak najbardziej wskazane linki do Youtube'a na jakieś filmiki z podróży i inne ciekawe.
EDIT: gwoli wyjasnienia tego poglądu: uważam, że granice między czymś legalnym a nielegalnym tutaj byłyby zbyt rozmyte żeby wprowadzać jakieś obostrzenia

oczywiście obrazki i zdjęcia w dobrym tonie, nie propagujące treści nieodpo... bla, bla bla - wiadomo.

ilość miejsca na jedną osobę - do uzgodnienia przez adminów, userzy moga tylko pobożne życzenia zgłaszać ;)
chyba tyle? jak ktoś podrzuci jakieś inne dyskusyjne kwestie, to się chętnie wypowiem.
---
Edytowany: 2007-11-24 23:24:46



Wiadomości w tym wątku
RE:Strony internetowe użytkowników NGT.pl - informacje i uwagi - przez ludz - 24-11-2007, 23:21
RE:Strony internetowe użytkowników NGT.pl - informacje i uwagi - przez sasq pajak/grappa.pl - 29-11-2007, 15:20
RE:Strony internetowe użytkowników NGT.pl - informacje i uwagi - przez sasq pajak/grappa.pl - 11-12-2007, 14:07
RE:Strony internetowe użytkowników NGT.pl - informacje i uwagi - przez sasq pajak/grappa.pl - 12-12-2007, 13:46
RE:Strony internetowe użytkowników NGT.pl - informacje i uwagi - przez sasq pajak/grappa.pl - 12-12-2007, 15:23
RE:Strony internetowe użytkowników NGT.pl - informacje i uwagi - przez sasq pajak/grappa.pl - 12-08-2008, 14:08
RE:Strony internetowe użytkowników NGT.pl - informacje i uwagi - przez sasq pajak/grappa.pl - 12-08-2008, 14:34

Skocz do: