To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Nowe forum - zgłaszanie defektów i usprawnień
(17-05-2021, 21:15)grendel napisał(a): Żadna z dwóch zgłoszonych usterek nie działa.

Wyczyść ciasteczka, odśwież stronę kilka razy a ujrzysz znajome logo Wink

(17-05-2021, 21:15)grendel napisał(a): Na obrazku poniżej to już koniec strony. Po wpisaniu jakiegoś tekstu w okienku szybkiej odpowiedzi znika opcja ODPOWIEDZ.

Szczerze mówiąc nie mam pojęcia dlaczego, dlatego zapytałam czy ktoś jeszcze ma ten problem, może uda się znaleźć wspólny mianownik. Sprawdziłam na dwóch różnych telefonach (jeden z Androidem, drugi z iOS) na kilku przeglądarkach oraz na dwóch komputerach na różnych przeglądarkach, na wszystkich urządzeniach szybka odpowiedź działa poprawnie. Z jakiej przeglądarki korzystasz?

(17-05-2021, 21:15)grendel napisał(a): Po kliknięciu w MyBB (bo NGT.pl wciąż nie ma) oczom moim ukazała się informacja POKAŻ NIEPRZECZYTANE POSTY (500+).

Poszukam gdzie leży problem, ale nie mogę obiecać, że naprawię. To jest plugin, one niestety często idealne nie są, a ja niestety nie jestem programistą :/
Czy po kliknięciu na "Pokaż nieprzeczytane posty" rzeczywiście widzicie tyle nieprzeczytanych, czy może ilość nieprzeczytanych postów jest prawidłowa (zdecydowanie mniejsza niż 500+), a tylko licznik na górze pokazuje nieprawidłową wartość?
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Nowe forum - zgłaszanie defektów i usprawnień - przez Jaga - 17-05-2021, 22:26

Skocz do: