To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Nowe forum - zgłaszanie defektów i usprawnień
#78
(24-06-2020, 15:07)Gapcio napisał(a): (...) Osobiście jestem zwolennikiem używania słowa "Dziękuję" ... jest miłe w odbiorze i osobiste.
Zwrot ten spełnia także funkcję "edukacyjną"... pokazuje jak należy się zachować (...)

(25-06-2020, 07:38)Jaga napisał(a): (...) zgadzam się z Gapciem, wolę słowne podziękowania niż bezosobowe plusy (...)

(25-06-2020, 14:53)braavosi napisał(a): (...) Jeśli o mnie chodzi, cenię sobie kulturę słowa i w ogólnym zaniku zdolności komunikacji w społeczeństwie "proszę" i "dziękuję" mają ogromną wartość, nieporównywalną do +/- czy emotikonów, czy jakiegoś thx`a.

Dopiero po przeczytaniu Waszych opinii otworzyła się właściwa klapka... Urwałem się z tą wcześniejszą propozycją  jak jakiś nieopierzony kurczak  Rolleyes. a przecież w pełni utożsamiam się z wymienionymi wartościami. Cóż, milczenie jest złotem...
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Nowe forum - zgłaszanie defektów i usprawnień - przez grendel - 25-06-2020, 16:15

Skocz do: