To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Nowe forum - zgłaszanie defektów i usprawnień
#57
(11-06-2020, 11:58)Zbynek Ltd. napisał(a): Coś nie bangla z odptaszkowaniem przeczytanego działu.
Dokładniej Recenzje.

Mam zaznaczone, że jest coś nowego w tym dziale. Wchodzę, jest nowe tylko w dziale Odzież.
Wchodzę, jest nowe tylko w dziale Odzież zimowa. Wchodzę, jest nowe tylko w Edie Baure. Czytam, wracam na główna stronę, odświeżam widok, a tam nadal że jest nowe w Recenzje itd w głąb.

Pomaga tylko zaznaczenie jako preczytane wszystkich z 24 godzin.

Odpowiem jak prawdziwy Admin: dziwne, u mnie działa Big Grin

A tak serio to proszę o doprecyzowanie:
Gdzie masz zaznaczone, że jest coś nowego w dziale recenzje? W "Pokaż nieprzeczytane posty" czy "Pokaż nowe posty"?

Te dwie funkcjonalności różnią się od siebie:
"Pokaż nieprzeczytane posty" - pokazuje posty, których jeszcze nie przeczytałeś. Po ich przeczytaniu lub oznaczeniu jako przeczytane znikają z tej listy.
"Pokaż nowe posty" - pokazuje nowe posty, niezależnie czy je już przecztałeś czy nie. Znikają z tej listy po określonym czasie lub po oznaczeniu jako przeczytane.

Dodam może jeszcze opis trzeciej funkcjonalności:
"Pokaż posty z ostatnich 24h" - pokazuje posty z ostatnich 24. godzin. Nie znikają stąd ani po przeczytaniu ani po oznaczeniu jako przeczytane. Post znika stąd dopiero po 24. godzinach od napisania.

Tak to sobie widocznie wymyślił autor pluginu. Jak to się mówi u mnie w pracy: It's not a bug, it's a feature Big Grin
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Nowe forum - zgłaszanie defektów i usprawnień - przez Jaga - 11-06-2020, 13:54

Skocz do: