To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Nowe forum - zgłaszanie defektów i usprawnień
#53
(09-06-2020, 10:34)Jaga napisał(a):
(08-06-2020, 18:27)Jaga napisał(a): Na forum mamy włączone tylko podstawowe opcje formatowania tekstu (bez możliwości zmiany rozmiarów czy kolorów czcionki, nie chciałam żeby forum wyglądało jak choinka na Boże Narodzenie), jednak widzę, że po wklejeniu tekstu np. w kolorze czerwonym jest on interpretowany poprawnie (piszący widzi tekst w kolorze), ale już po wstawieniu posta formatowanie jest widoczne w postaci kodu. Niestety chyba nie będę w stanie nic z tym zrobić.

Chyba jednak będę musiała poszukać rozwiązania, bo widzę, że jak wklejacie teksty z edytorów, to wklejają się często z formatowaniem. Zwracajcie na to uwagę (pomocna jest funkcja podglądu posta przed jego wstawieniem), a ja w międzyczasie postaram się znaleźć rozwiązanie.

Jedyne rozwiązanie jakie przyszło mi do głowy to zmiana domyślnego widoku edytora dla każdego użytkownika na widok źródła. Teraz przy wklejaniu tekstu z innych źródeł nie będzie się wklejało formatowanie. Tekst możecie sformatować sami używając dostępnych w górnym pasku opcji frormatowania.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Nowe forum - zgłaszanie defektów i usprawnień - przez Jaga - 10-06-2020, 14:27

Skocz do: