To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Nowe forum - zgłaszanie defektów i usprawnień
#33
Zbynek
Będzie bardziej dokładne po 24 h. Zobacz post nr 22.


Znalazłem nowy (na tym forum Wink ) ficzer. Można najechać myszką na nr posta i skopiować jego adres. Zatem od teraz udzielając odpowiedzi na czyjeś pytanie, na które była już w jakimś wcześniejszym poście (np. naszym własnym) wyczerpująca odpowiedź, wystarczy wkleić link/odesłać do tego posta. Fajnie Smile .

Nie wiem tylko jak z tym kopiowaniem będzie na wyświetlaczu smartfona. Na lapku to prawy klik myszki. A tam... Undecided


O! Kolejna rzecz się okazała. O nowym ficzerze (odsyłaniu do numeru posta) pisałem w oknie "Nowa odpowiedź" z zamiarem stworzenia nowego posta a wyedytowało ten post, który był ostatnim postem w temacie. Znaczy silnik forum sam pilnuje porządku i uniemożliwia pisania nowego posta bezpośrednio pod swoim postem. Też fajnie, bo to było upierdliwe na "starym" NGT.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Nowe forum - zgłaszanie defektów i usprawnień - przez grendel - 06-06-2020, 16:31

Skocz do: