To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Nowe forum - zgłaszanie defektów i usprawnień
#28
(05-06-2020, 18:23)grendel napisał(a): 1. w sygnaturze adres strony nie zachowuje się jak link

Wystarczy użyć [url] [/ url] i będzie zachowywał się jak link Smile

(05-06-2020, 18:23)grendel napisał(a): 2. na smartfonie nie widać obrazków (grendelka nie widzi obrazka z emotikonami).

Zmieniłam ustawienia, teraz załączniki są widoczne również dla niezalogowanych użytkowników.

(05-06-2020, 18:23)grendel napisał(a): 3. istnieje możliwość edycji i kasowania nawet starych postów. To chyba nie jest dobry ficzer...

To już kwestia dyskusyjna w kontekście... prawnym. Wydaje mi się, że niektóre wypowiedzi (recenzje i opinie) można uznać za dzieła, a wtedy chyba autor powinien mieć możliwość edycji lub skasowania? Czy może wypowiedzieć się na ten temat jakiś prawnik?

(05-06-2020, 18:23)grendel napisał(a): 4. okienko z emotikonami przy pisaniu posta się nie pojawia, nawet po zastosowaniu kodu emotikona w tekście. Pojawia się dopiero przy otwarciu posta opublikowanego i jego edycji.

Moje przeoczenie, naprawione Smile
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Nowe forum - zgłaszanie defektów i usprawnień - przez Jaga - 06-06-2020, 13:07

Skocz do: