To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Test Raczków i Nakładek Antypoślizgowych na Buty Rapeks Easy
#13
Dzięki uprzejmości firmy Rapeks również otrzymałam nakładki Rapeks Easy do testu.

Pierwsze wrażenia pozytywne, kolce wbijają się ładnie w śnieg, guma jest elastyczna i nakładki łatwo się zakłada na różne rodzaje obuwia.
Poszczególne kolce nie są wyczuwalne przez podeszwę (w miejskich butach barefootowych jeszcze nie próbowałam). Na wysokich Lundhagsach zimowych leżą prawidłowo. Założyłam je do butów biegowych: Altra Lone Peak 4.0 i La Sportiva Bushido.

Nakładki mają kształt tradycyjnych butów z wąskimi palcami i czubem i do takich butów wydają się być stworzone, ale jak się okazuje i z szerokimi, zaprojektowanymi bardziej fizjologicznie Altrami współpracują w sposób zadowalający. Po prostu fragment gumy, który zwykle otacza czub odstaje.

Bushido to buty z wąskim nosem, leżą więc lepiej. Będący w moim posiadaniu model jest dwa rozmiary mniejszy niż Altra, więc nakładki nie są dopasowane - mam rozmiar L żeby pasował do większości moich butów (41 - 42).

Zobaczymy jak będzie z trwałością kolców i gumy, a najbardziej mnie ciekawi czy nie będą spadać z pięty, bo guma nie okala całych butów włącznie z bokami jak to jest np. w Kahtoolach.
-------------------------------------------
http://acrossthewilderness.blogspot.com


[Obrazek: 9302-13-1.jpg]


[Obrazek: 9302-13-2.jpg]


[Obrazek: 9302-13-3.jpg]

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Test Raczków i Nakładek Antypoślizgowych na Buty Rapeks Easy - przez Leśna - 17-12-2018, 22:08

Skocz do: