To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


45. zlot NGT - 22-24.03.2019- Bacówka pod Bereśnikiem
#20
OK
Jestem po słowie
Termin przyklepany na wyłączność
Znegocjowałem z 40 zł na 30 zł (bez pościeli)
W jednym ze ,,skrzydeł'' jest taka niewielka salka imprezowa (w przybliżeniu 2/3 tego co ostatnio na slajdach)

Z opisu:

-Każdy pokój posiada telewizję oraz dostęp do internetu

-Jadalnia/pokój dzienny z aneksem kuchennym

-Pokój dzienny z TV, sprzętem audio, projektorem (wieczorne seanse filmowe, ważne mecze piłkarskie i inne imprezy sportowe można oglądać na wielkim ekranie !!!!!)

-Obiekt parking na wyłączność gości obiektu

-Organizacja dodatkowych atrakcji (kulig, ogniska, transport dla większej liczby osób itp.)

,,Obiekt'' jest nastawiony na imprezy więc nikogo nie dziwi i nikomu nie przeszkadza jak o 4 rano Blatio zagra ,,Chryzantemy''.

Nominalnie jest bodajże 24 łóżka (miejsca) + moja ulubiona ,,sala zbiorowa'' w której też są 2 podwójne.
Na niektórych łóżkach podwójnych (małżeńskich) spokojnie przekimają się 3 osoby oraz można posiłkować się materacykami rozłożonymi na glebie.
Szacuję, że ,,w Obiekcie'' spokojnie przekima się 40 osób (w rozumieniu na luzie a nie nocka w 5 stawach).

Piłka po Waszej stronie

P.S. Jeżeli bylibyście za Płazówką to można by zamówić mszę św. w kościółku obok w 1 rocznicę śmierci Radka w intencji spokoju jego duszy...
---
Edytowany: 2018-10-24 13:51:17
-------------------------------------------
wynik mierzy siły

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:45. zlot NGT - 22-24.03.2019- Bacówka pod Bereśnikiem - przez PRS - 24-10-2018, 12:47

Skocz do: