To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Pomoc ma znaczenie _ podziękowania dla NGTu
#1
Moi mili,

Rok temu w maju pozwoliłem sobie na umieszczeniu apelu o wsparcie zbiórki dla Ani na koncentrator tlenu niezbędny do jej funkcjonowania,

Przypomnę tylko _ Ania była chora na ciężką postac mukowiscydozy, dzieki Waszemu wsparciu zbiorka sie udała :)
https://www.siepomaga.pl/tlendlaani

Teraz otrzymałem wiadomość o udanym przeszczepie płuc dla Anii, było to możliwe miedzy innymi dzięki Waszemu wsparciu :) za co DZIĘKUJĘ !
Przed Anią jeszcze dluga droga, ale dziękiieki Wam jest nadzieja na normalne Życie:)

Teraz gdy sprzęt już nie jest potrzebny, Kncentrator zostanie przekazany do fundacji tak aby dalej mógł służyć innym :)

Gumi proszę o zachowanie tej informacji na kartach historii NGT_u
Jeszcze raz dziękuję, :)
Krzysiek

PS:
Dziwnie sie czuje piszac te słowa po wiadomośi o Radku, ale chciałem żeby ta informacja znalazla.sie na forum ,
---
Edytowany: 2018-07-15 00:01:11

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Pomoc ma znaczenie _ podziękowania dla NGTu - przez karysek - 14-07-2018, 22:58

Skocz do: