To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Radek, radziq z NGT.pl nie żyje - sprzęt Radka
#1
Żadne słowa nie oddadzą tego co czuję w tej chwili...

Drogi engietowiczu i czytaczu NGT.pl. Na pewno nie raz natknąłeś się tu na forum na engietowicza o nicku radziq, a jeśli nie to na pewno tu na forum spotkasz jeszcze liczne Jego pomocne posty prędzej czy później jak będziesz czegoś szukać. Wszystkim chciał pomagać i pomagał - tak Go zapamiętam. Był inicjatorem wielu akcji wsparcia innych na Ngt i nie tylko. Ostatnie nasze maile to próba przekonania mnie do nowej wizji NGT, ktore chcial pro bono nam zbudować.... Ilości maili od Ciebie nie zliczę. Były momenty, że bałem się pocztę otworzyć, bo na pewno jakaś nowa ideafix wpadła Ci do głowy.

Na nadgarstku mam od Ciebie zegarek Polar, który przeslales mi jakoś w lutym od siebie na testy od tak po prostu jak to miałeś w zwyczaju. Obiecuje testy dokończyć zgodnie z tym jak mnie musztrowaleś w licznych mailach.

Radek nie żyje od końca marca. Osierocił dwójkę dzieci.

A tak pięknie napisala o Nim Kasia Nizinkiewicz z Kwarka, która przed chwilą mnie o tym smutnej wiadomości poinformowala
http://blog.kwark.pl/dla-radka/

Żegnaj Kolego.

-------------------------------------------
Z kom. z namiotu

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Radek, radziq z NGT.pl nie żyje - sprzęt Radka - przez gumibear - 14-07-2018, 20:31

Skocz do: