To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


But podejściowy na rzymską stopę
#15
Eden: La Sportiva TX 4 nie ma rozmiaru 40 :( Według nich nie istnieje tak mała męska stopa ;) EDIT: Widze ze la sportiva tx4 jednak jest rozm. 40 ale z GTX, też dobra opcja.

Sołtys, Salewa Firetail 3 podoba mi się. Gdzieś czytałem opinię, że są bardziej miękkie, że szybciej się zużywają, ale że są wygodne. U nich też chyba spory plus na oddychalność dzięki tej siateczce. Ciekawe czy jak bym wziął mój rozmiar - większe o 5mm od stopy to by były ok. Jeśli w małych palcach jest faktycznie mniej skrojone w porównaniu do salewa mnt trainer (nawet z 5mm) to mógłbym je wziąć.

Kolejna opcja to Millet Friction, w necie są jeszcze moje rozmiary oraz north face verto plasma II.

Pozostałe rekomendacje konkretnych modeli - brak moich rozmiarów (hanwag, la sportiva)

@Boguś napisałem do weld'a. Problem taki jest ze sklepami, że nawet w tym samym sklepie sprzedawcy wykluczają nawzajem swoje wskazania. Przykładowo pewien duży sieciowy sklep polecił mi Arcteryxa jako szeroki w palcach, kolejnego dnia inny pracownik powiedział że są wąskie w palcach i odpadają.

Najlepiej właśnie pytać osoby z też szerokimi stopami w palcach :)

Chyba na pierwszy ogień wciągnę Millety Friction, kuszą bardzo też Salewy od Sołtysa.
---
Edytowany: 2018-06-20 11:24:22
---
Edytowany: 2018-06-20 11:45:40
-------------------------------------------
Maciej

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
But podejściowy na rzymską stopę - przez Sesjusz - 18-06-2018, 13:16
RE:But podejściowy na rzymską stopę - przez eden - 20-06-2018, 10:12
RE:But podejściowy na rzymską stopę - przez Sesjusz - 20-06-2018, 10:22
RE:But podejściowy na rzymską stopę - przez Mrv - 20-08-2019, 19:17

Skocz do: