To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Karta do płatności za granicą / finanse za granicą
#62
Ja od lat korzystam z Alior Kantori z tamtejszej karty. Też polecam. I oświadczam, że tam nie pracuję.
Co do Revoluta, to miałem tę kartę, jako zapasową/testową przez kilka lat i doszedłem do wniosku, że mi nie pasuje. Tzn. warunki są całkiem ok. Tyle, że jak coś pójdzie nie tak, to _jedynym_ kanałem dostępu do nich jest aplikacja w telefonie. A co jak stracisz telefon, albo coś się wysypie? Przez kilka miesięcy nie miałem do nich dostępu bo miałem problemy z autentykacją i nie mogłem tego zgłosić bo… miałem problemy z autentykacją. Poprawili to w updacie po kilku miesiącach.
Poza tym mają tam jakiś bałagan. Jak rejestrowałem konto, to kazali pokazać ID. Jak pokazałem paszport, to im było mało i chcieli dodatkowo dowód osobisty. Pokazałem. Teraz skończyła się ważność paszportu, to mnie molestowali żebym okazał nowy, mimo, że z kolei dowód wciąż mam ważny.
Nie mogę złożyć reklamacji, dopóki nie pokażę tego paszportu.
A… i z tego samego powodu nie mogę zamknąć rachunku.

Poza tym wygląda mi to, że mają jakąś manię zbierania wszelkich nadmiarowych danych na temat klientów.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Karta do płatności za granicą / finanse za granicą - przez T Atomicus - 31-03-2023, 00:36

Skocz do: