To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[ODZIEŻ] co kupić do życia przy -20 stopniach? [Mandżuria]
#1
Cześć!

Przychodzi mi spędzić rok w Mandżurii (Harbin).
Klimat wygląda tam tak https://pl.climate-data.org/location/3488/

Moje cele tam to życie, nauka i zwiedzanie (nie planuje żadnej ekstremalnej turystyki).
Do tej pory odwiedziłem sklep turystyczny w moim mieście i z rozmowy wynikało, że potrzebuje bielizny termoaktywnej (np brubeck), pokazano mi jakieś skarpetki z dodatkiem tej samej wełny co w brubecku i właściwie tyle.

Jeśli chodzi o buty to mam skórzane Helly Hansen (na polską zimę w mieście jak znalazł, tam nie wiem czy dadzą radę), kurtka w sumie po tej zimie nadaje się do wyrzucenia więc nie mam żadnej. Coś czytałem o kurtkach 3w1, ale nic szczególnego jeszcze nie wiem.

Oczekiwania mam takie by nie zamarznąć w drodze na zajęcia, spacerach i zwiedzaniu, nie wydać dużo (ciężko określić kwotę, nie wiem ile potrzeba na jakieś minimum i do czego ewentualnie warto dopłacić).
Dodatkowo chciałbym, by te rzeczy nie zajmowały zbyt dużo (ogranicza mnie walizka w samolocie, a poza rzeczami na zimę muszę zabrać różne inne rzeczy.

Czekam na Wasze wskazówki
Pozdrawiam, Michał!
-------------------------------------------
Michal Kowalczyk

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
[ODZIEŻ] co kupić do życia przy -20 stopniach? [Mandżuria] - przez michał kowalczyk - 17-04-2018, 15:13

Skocz do: