To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Nessi - test Koszulki Ultra, start: 04.2018
#61
Długi weekend się skończył a w raz z nim mój urlop. Wypad w Beskid Niski był wyjątkowo udany i też mam już jakąś opinię o otrzymanym sprzęcie.

Koszulka bardzo mi podeszła. Uczucie złego dopasowania, o której pisałem wcześniej pozostało, jednak podczas aktywności o tym zapominałem. W ciągu tego tygodnia zrobiłem 3 trening biegowe i 1 wycieczkę (z plecakiem zapakowanym z dobytkiem naszego bobo). W tym czasie koszulki nie prałem bo nie było potrzeby (fujka). Po pierwszych treningach pachniała nowością, po wycieczce neutralnie. Potwierdzę to co wcześniej zostało napisane - koszulka wysycha bardzo szybko. I jest mega elastyczna. Na tyle elastyczna, że gdy ją ściągałem mokrą to naciągała się zostawiając takie wypchania. Po czasie wracała do pierwotnego wyglądu.
Pod plecakiem również nie było problemu. Pocę się obficie a na klacie pot odparowywał na bieżąco. Na plecach wiadomo że plecak robił swoje ale wystarczyło go zdjąć, a koszulka od razu wysychała (na tyle że żona pozwoliła mi dziecko wziąć na ręce :))

Teraz bokserki ale to tak bardziej w skrócie. Wydaje mi się że są dla mnie za duże. Używałem 2 razy, 1 prałem w mydle Dave (bo to miałem pod ręką). Po rozpakowaniu poszedłem w nich biegać i nic ciekawego się nie wydarzyło. Miałem trochę więcej luzu w kroku i tyle. Po praniu miałem je podczas wędrówki i tu już trochę gorzej bo po powrocie do pensjonatu gdy usiadłem to nogawką wyłonił się mój przyjaciel :) i tak już było póki nie poszedłem pod prysznic.
Materiał bokserek jest również bardzo elastyczny i nie wiem czy mniejszy rozmiar nie byłby dla mnie lepszy.

Tu kilka moich zdjęć i mały dodatek:
https://photos.app.goo.gl/r91Ci3b9UCd3odzy7

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Nessi - test Koszulki Ultra, start: 04.2018 - przez guumibear - 27-04-2018, 06:39
RE:Nessi - test Koszulki Ultra, start: 04.2018 - przez Felek - 06-05-2018, 20:13

Skocz do: