To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Wyprawa rowerowa - sprzęt na kilka naście/dziesiąt m-cy
#4
Witam, dziękuję bardzo za odpowiedzi. 2 z wyżej wymienionych linków już wcześniej przeglądałem, chociaż oczywiście jeśli chodzi o temat dotyczący śpiworów, to nie zdołałem przeczytać go od deski do deski. Natomiast za link do tematu o namiotach rowerowych bardzo dziękuję.
Jeśli chodzi o mnożenie tematów, to wydawało mi się, że może być przydatne stworzenie wątku, który zahaczałby o wspomniane tematy z perspektywy wyprawy właśnie rowerowej i byłby zbiorczym kompendium wiedzy na ten temat, na wypadek gdyby ktoś miał podobne plany.

Oczywiście przed wyjazdem na pewno będę chciał przetestować jeszcze sprzęt na kilku krótszych wycieczkach, niż wspomniana wcześniej wyprawa, no ale żeby to zrobić, to przecież sprzęt jakiś muszę wtedy już mieć, aby mieć co testować i nad czym się zastanawiać. A przecież chyba lepiej od razu zakupić sprzęt mając w perspektywie tę główną wyprawę, zamiast kupić coś i po jednorazowym użyciu uznać, że to jednak zupełnie nie to i dopiero wtedy dojść do tego, co mi naprawdę potrzebne. Dlatego właśnie pytam o wskazówki i z góry dziękuję za pomoc.

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Wyprawa rowerowa - sprzęt na kilka naście/dziesiąt m-cy - przez Yngvar Tyr - 07-04-2018, 16:27
RE:Wyprawa rowerowa - sprzęt na kilka naście/dziesiąt m-cy - przez Yngvar Tyr - 07-04-2018, 17:48

Skocz do: