To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Recenzja] Raczki Rapex/Rapex Pro
#3
Miło się poczytało :)
Łukaszu brakuje mi fotografii raczków założonych na buty (filmik jak to się zakłada byłby super bonusem), wyglądu zębów po sezonie oraz stanu taśmy w miejscu gdzie przechodzi przez stalowy element.
Test to test :)

Ja osobiście jestem zainteresowany tymi raczkami.
Wielozębne CT uszkodziłem z ,,własnej winy'' - byłem zmęczony i zahaczyłem raczkiem o łańcuszek rozwalając i rozginając ogniwo przy gumie. Nie mam pojęcia gdzie można to naprawić, porządnie naprawić.
Wielozębne typu CT ITM spokojnie nadają się na polską część Tatr Zachodnich w wykorzystaniu turystycznym (nie wspinaczkowym).
Ale już na ,,Beskidy'' to jednak ,,przerost treści'' ;) i wielokrotnie bezsensowne dźwiganie żelastwa w razie ,,W''.
Do tego z wszystkich tych klonów tylko Kathoole nie niszczą aż tak bardzo ,,lica'' w butach ze skóry (gładkiej) ale też posiadają najmniej ,,agresywne zęby''. Wczoraj akurat szukałem po necie - może zbyt pobieżnie ale obecnie są dostępne w tylko jednym sklepie, do tego ich cena jest od 180 do 200 zł (bez tego grosza) gdzie CT idzie kupić za 130 zł.

Apeluję ponownie do OberAdmina by zorganizował zakup grupowy Rapeksów Pro - tzn. wynegocjował zrabatowaną cenę, może jakiś napis np. NGT.pl ;) a sprawami finansowo-wysyłkowymi oczywiście zajmiemy się sami.
By wzmocnić argumenty napiszę - Adminie - Bezpieczeństwa Nigdy Dość! :)
---
Edytowany: 2017-11-21 11:19:51
-------------------------------------------
wynik mierzy czyny

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
[Recenzja] Raczki Rapex/Rapex Pro - przez sołtys - 21-11-2017, 00:14
RE:[Recenzja] Raczki Rapex/Rapex Pro - przez Pim - 21-11-2017, 09:25
RE:[Recenzja] Raczki Rapex/Rapex Pro - przez PRS - 21-11-2017, 11:13
RE:[Recenzja] Raczki Rapex/Rapex Pro - przez sołtys - 24-11-2017, 05:04
RE:[Recenzja] Raczki Rapex/Rapex Pro - przez Barsus - 19-05-2018, 09:47

Skocz do: