To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Odzież outdoor na zamówienie grupowe?
#1
Drodzy grupowicze,
Jako, że to mój pierwszy wątek (do tej pory funkcjonowałam jako cichy czytacz) chciałabym się przywitać i podziękować za wszelką pomoc w wyborze sprzętu, jaką znalazłam na tym forum.

Do rzeczy: mieszkam w Atenach i należę do nieformalnej grupy znajomych, która organizuje wypady w pobliskie góry (nazywamy się Hiking around Athens i organizujemy się przez fb). Wzięłam na siebie przygotowanie grupowego zamówienia na koszulki, które będziemy nosić na naszych wycieczkach. Potrzebuje jakiejś sugestii, skąd zamówić koszulki, które:
- będą dostępne w pełnej rozmiarówce i dwóch krojach - damskim i męskim - bardzo ważne, żadne tam unisexy - poprzednie koszulki unisex maja za długie rękawy dla dziewczyn i duszą pod szyją,
- będzie wybór kolorów - nie musi byc jakas szalona gama kolorów, ale niech bedą chociaż 2-3 do wyboru,
- krój raczej przylegający i dostosowany pod plecak - znowu doświadczenie z poprzednimi, piłkarskimi koszulkami, które miały idiotyczny szew na obojczyku,
- przewiewny i nie bardzo śmierdzący materiał - raczej stawiałabym na syntetyki - nie musi wytrzymywać kilkudniowych eskapad, bo nasze wycieczki to zazwyczaj jeden dzień, ale fajnie by było, jakbyśmy po 10 godzinnym chodzeniu po górach mogli zasiąść w tawernie bez zmieniania koszulek i nie podusili się od smrodu,
- brak logo i innych nadruków z przodu - będziemy drukować swoje logo na miejscu,
- cena w miarę przystępna i możliwość wysyłki do Grecji - mamy kryzys i trudno przekonac ludzi do merynosów, nawet z Ali za 30 euro

Trudno powiedzieć, jak duże będzie zamówienie ale pewnie coś pomiędzy 10 a 30 sztuk, w różnych rozmiarach. Chętnie zamówię z Polski albo UK.

Z góry dziękuję za wszelkie sugestie.
-------------------------------------------
Dorota

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Odzież outdoor na zamówienie grupowe? - przez dorotaki - 15-05-2017, 11:27
RE:Odzież outdoor na zamówienie grupowe? - przez m - 15-05-2017, 13:24
RE:Odzież outdoor na zamówienie grupowe? - przez m - 19-04-2018, 07:23
RE:Odzież outdoor na zamówienie grupowe? - przez m - 19-04-2018, 09:28
RE:Odzież outdoor na zamówienie grupowe? - przez m - 10-12-2019, 07:01

Skocz do: