To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Ręcznik NGT - wysyłka, stan wysyłki 100%
Było sporo fachowego info na temat lnu, więc teraz dla równowagi trochę mądrości ludowych :)

Dzisiejszy obiad u babci zaowocował w kilka ciekawych informacji np. jak pozbyć się kurzajek stosując dziwne zielska, mocz i chyba jakieś zaklęcia ;) oraz sposobem na zmiękczenie lnianego ręcznika.

Podobno powinien jak najdłużej leżeć na słońcu i to najlepiej w największe upały. Im dłużej tym lepiej. Nawet kilka tygodni.

Będę próbować bo póki co moja oliwka, mimo wielokrotnego prania nie zmiękkła, ani się nie skurczyła, ani ''nie schudła'' po praniu.
Za to zaczęła się strzępić... a jescze nigdzie nie wyjechała, wisi tylko w łazience :/

Nie chcę jednak uprawiać malkontenctwa, bo mimo iż daleko jej do mojego wyobrażenia ręcznika turystycznego, uwielbiam ją za to, że NIE ŚMIERDZI.

Może też się przydać do wziącia udziału w konkursie fotograficznym ''wakacje z Kwarkiem'' :)

https://sklep.kwark.pl/pl/n/9

Powodzenia!
---
Edytowany: 2018-08-05 01:05:06

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Ręcznik NGT - wysyłka, stan wysyłki 100% - przez dave. - 06-03-2017, 14:12
RE:Ręcznik NGT - wysyłka, stan wysyłki 100% - przez POKRZYWA - 04-08-2018, 22:57

Skocz do: