To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Ręcznik NGT - wysyłka, stan wysyłki 100%
#13
to ja sie może jeszcze w kwestii lnu Kwarkowego wypowiem bo mam 2 ich ręczniczki - na stronie był onegdaj dostępny ręczniczek w wersji Len+jedwab, ale ten jedwab mi tak średnio pasował i zamówiłam sam len - jest to taki grubszy len - był dostępny w wielu kolorach - chyba 8 - (kolory te co ''spodnie proste'' na str. Kwarka - ja mam ''fuksjowy'' i pistację :) co do meritum - NIE ŚMIERDZI- sprawdziło się na Islandii gdzie nie zawsze można było wszystko dosuszyć, a wiadomo że tam wilgoci nie brakowało (w tych warunkach ręczniki z Decathlona śmierdziały ''pleśnią?'' po 3 dniach), ładnie chłonie wodę, szybko schnie. Wydaje mi sie, że można zamówić w różnych rozmiarach, ja podawałam w mailu jakie chcę.
Co do syntetyków, to ręcznik typu Frotte wydaje mi się najbardziej chłonny (mam jakiś z Trekates i jest całkiem OK - jest mały a chłonie więcej wody niż 2 razy większy syntetyk ''nie-frotte''.

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Ręcznik NGT - wysyłka, stan wysyłki 100% - przez dave. - 06-03-2017, 14:12
RE:Ręcznik NGT - wysyłka, stan wysyłki 100% - przez Małgosia - 06-03-2017, 19:05

Skocz do: