To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Krzesło NGT nr 13 w Schronisku Jaworzec-koniec akcji
#1
Długi weekend listopadowy spędziliśmy w Bieszczadach z noclegiem w Schronisku Jaworzec. Pojawili się tam nowi dzierżawcy, na czym obiekt bardzo skorzystał. Teraz jest czysto, przytulnie i bardzo miło. Iwona, która przejęła schronisko ma dużo zapału. Właśnie próbuje odnowić krzesła zyskując na to fundusze w nietypowy i fajny jak dla mnie sposób. Przeczytajcie sami (post skopiowany z facebook'a):

''Na Jaworcu jesteśmy od niedawna. Chęci mamy wiele ale pracy jeszcze więcej. Walczymy, żeby odnowić schronisko jednocześnie zachowując jego niepowtarzalny klimat. Możecie nam w tym pomóc!

Rewitalizujemy wyposażenie jadalni w Bacówce. Możesz nam pomóc, stając się właścicielem jednego krzesła.
Wpłacając 85 zł pokrywasz koszt rewitalizacji jednego krzesła. Na krześle zostanie wyrzeźbione twoje imię/ksywa. Krzesła są numerowane. Mamy 20 krzeseł

Pomagając masz swoje krzesło w bacówce, co zaświadczymy dodatkowo certyfikatem :D. Chętnych prosimy o maila (jaworzeccisna@gmail.com) lub wiadomość na facebooku.
Zapraszamy do współpracy. Małymi kroczkami przywrócimy blask Jaworca!.''

Pomyślałam, że może znajdą się chętni żeby zrobić zrzutkę i zafundować sobie w bacówce krzesło z napisem NGT :D Wystarczą naprawdę niewielkie kwoty typu 2-5 zł. Co o tym myślicie?
Mi akcja bardzo się podoba i chętnie coś dorzucę. Jeśli byłoby więcej chętnych, to mogę koordynować zbiórkę.

Widziałam zaangażowanie Iwony i naprawdę jestem pod wrażeniem. Schronisko wróciło na listę moich ulubionych ;)

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Krzesło NGT nr 13 w Schronisku Jaworzec-koniec akcji - przez Jaga - 07-12-2016, 21:34

Skocz do: