To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Recenzja] GSI Infinity Backpaacker Mug
#7
I słusznie, że dopytujesz. Uśmiecham się w duszy, bo niestety Ja tak precyzyjnie pytań przed zakupem nie sformułowałam.

Na pytanie o średnicę kubka dostałam odpowiedź 9cm ... Jak się okazało, jest to wymiar zewnętrzny... dalszy ciąg tej historii to oczywiście 300g Colemana, które nie wchodzi na bank ;)


Możliwe, że zbyt sceptycznie podchodzę do szczelności zamknięcia i rzeczywiście umieszczając odpowiednio pokrywkę, tak by wystające punkty nie miały się o co zahaczyć, uda Ci się donieść zawartość w całości. Ale to już chyba dla mnie zbyt wiele zmiennych by móc wyciągnąć jednoznaczny wniosek.

Jeśli zaś chodzi o własciwości nietłukące to raczej powinno być OK. Zwłaszcza jeśli używałbyś neoprenowego pokrowca. Wspomniany upadek z 2piętra na chodnik zaliczył goły i bez zawartości, ale drugi raz wolałabym tego nie testować ;)

Mimo kilku wad ja jestem z niego zadowolona. Jedyne czego mi naprawdę w nim brakuje to podziałki, więc ją sobie dorysowałam markerem ;) Trzeba poprawić raz na rok, ale jest git!

PS
2 lata temu kosztował mnie 38zł i też bolało.
Jakoś łatwiej mi usprawiedliwić wydatek na coś droższego typu śpiwór niż na kubek
---
Edytowany: 2018-07-11 00:01:44

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:[Recenzja] GSI Infinity Backpaacker Mug - przez m - 10-07-2018, 12:32
RE:[Recenzja] GSI Infinity Backpaacker Mug - przez POKRZYWA - 10-07-2018, 22:02

Skocz do: