To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Co dalej engiecie? ... rozmowa o kierunku zmian
Co robić? Jeżeli ''recenzja'' ma jasno ujęty czas używania/ częstotliwość, to puścić. Przeciętny czytelnik ogarnie, a ci nieprzeciętni nie dadzą rady nawet po roku użytkowania.
Myślę o takich recenzjach, które są trwającymi sprawozdaniami z użytkowania - od rozpakowania, do nadal. Bowiem, jak już pisałem najważniejsze jest (dla czytelnika) jasne określenie jakiego etapu użytkowania dotyczy bieżąca opinia. A nie finalny produkt - używałem sezon/rok i takie mam wnioski (chociaż w ''płynących'' relacjach takie konkluzje również powstaną). To przecież nie jest rzadkość, sam takie sprawozdanie robiłem z używania butów Keen. W wątku pod moimi sprawozdaniami etapowymi były uzupełnienia innych użytkowników tych butów.
Tylko na NGT specyfika silnika forum może takie płynące relacje utrudnić.

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Co dalej engiecie? ... rozmowa o kierunku zmian - przez Piotrunio - 24-08-2016, 08:32

Skocz do: