To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Co dalej engiecie? ... rozmowa o kierunku zmian
#81
Ponieważ jestem w pracy nie mam czasu by przeczytać z uwagą wszystkie 4 strony. Skupiłem się na jednej (i być może będę musiał odszczekiwać)
Ale do rzeczy.
To że nam (wszak także utożsamiam się z tym portalem, bo jakby nie patrzeć, jestem tu od samego jego początku, a i z wieloma z Nas znamy się jeszcze z forum Alpinusa) się tu podoba, że potrafimy odnaleźć interesujące nas, to jest bardzo ważne. Jednakże narzuca się w związku z tym pewne pytanie. Czy chcemy robić cos tylko dla siebie, czy jednak otwieramy się na świat. Jeśli to pierwsze, to w zasadzie zmiany ''na zapleczu'' wystarczą.
Jeśli chcemy by portal był kopalnią wiedzy i informacji, i to dla szerszego audytorium, to jednak warto by rozważyć zmiany, które pozwoliłyby przystawać do obecnych standardów. Nie chodzi tu o zmiany rewolucyjne, ale ewolucyjne.
IMO największym mankamentem jest brak możliwości wklejania zdjęć w posty na forum, oraz dość małe fotki i ograniczona ich ilośc w testach.
Czasami irytują drobne błędy typu link nie do tego testu, który znaleźliśmy itp.
Reszta w mojej ocenie jest do przeskoczenia.
Co do zmian personalnych, to szkoda że Gumi i Tree chcą się ''uwolnić'' ale doskonale Ich rozumiem. Sam doświadczam zjawiska permanentnego braku czasu na cokolwiek i to im człowiek starszy, tym mniej czasu :/

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Co dalej engiecie? ... rozmowa o kierunku zmian - przez Doczu - 11-04-2016, 12:36

Skocz do: