To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Test nowej wersji plecaka Pajak'a XC3
#1
Styguś
2015-08-03 00:14:14
89.79.31.219
nr 233
głosów 0

Panowie i Panie oczywiście :)
Od kilku dni w moim posiadaniu, a od dziś wieczór już w Bleysa jest nowa wersja plecaka Pajak XC3.
Pozwoliłem sobie wpierw przekazać Markowi z względu że miał już do czynienia z poprzednią wersją więc wie co i jak porównać czy zrobić mały instruktaż zmian. Ma okazję ją po testować i przeciorać na wyjeździe.

Każdego kto by chciał stanąć w kolejce ( Doczu, PRS, Dwa razy, M, Pim, Gavagai, Yatzek ?) proszę o kontakt ale uprzedzam też będę wymagał coś w zamian np kilku słów o testowaniu czy własnych przemyśleń.

Sam osobiście niewiele mogę napisać o samym plecaku - mega lekki, interesujący pod względem konstrukcji i zastosowanych rozwiązaniach- choć mam obawy co do wytrzymałości materiału i szwów przy tej wielkości plecaka czy samej wygody ale to pokażą testy.

Co do samej specyfikacji materiałów czy wprowadzonych zmian w budowie prosiłbym by wypowiedział się Sasqu bo zna najwięcej szczegółów .
-------------------------------------------
sprzedawca Polar Sport Warszawa

Doradca ds. sklepu internetowego Mammut Polska, absolwent Turystyki i Rekreacji
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Test nowej wersji plecaka Pajak'a XC3 - przez Styguś - 06-08-2015, 06:46
RE:Test nowej wersji plecaka Pajak'a XC3 - przez Pim - 19-11-2017, 09:13

Skocz do: