To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


kamery, rejestratory sportowe / kamera outdoorowa
#59
Ezbin a jak u Ciebie wyglada - 'chopter issue' ;), czyli to co zglaszaja uzytkownicy GP 4 wielu rynkach, zarowno Silvera (w tym ja) jak i Black'a, tj dzwiek helikoptera na nagranym materiale i wlaczonym wifi ?
Najbardziej to slyszalne jest gdy kamerka chodzi w wodoszczelnej obudowie, wowczas obudowa niejako uwidacznia ow hardware'owy, chyba niestety, problem. Byly sugestie, ze firmware v.2.0 poprawi temat ale nie zrobil tego. Na forach, YT, ludzie zglaszaja ow problem na kilku rynkach, zatem problem musi dotyczyc duzej partii 4'ek. W 3'jce tez ktos, gdzies napisal, ze ma tego bug'a ale to chyba jakis niuans %. Poczatkowo GoPro ponoc bagatelizowalo problem ale z czasem chyba zaczeli wymieniac. Freeway na razie wstrzymuje sie przed okresleniem sie w tej kwestii. Czekaja bodajze na informacje od producenta.

Coz, niestety ale na te chwile GoPro duzej konkurencji nie ma. W segmencie lowcostowym duzo sie dzieje, chocby ruch GP z wypuszczeniem modelu Hero 2014. Osobiscie bym go nie kupil chocby w uwagi na niewymienna baterie, brak wifi etc - ale cenowo wyglada to w koncu sensownie. Ponadto ostatnie wejscie, na co mocno licze, Xiaomi moze rozrusza ten segment ale zanim Chinczycy wejda na dobre w wysokie modele troche czasu minie. Niestety rowniez, co widac chocby po allegro, gdzie co 3 aukcja nowki jest po wymianie serwisowej, ten sprzet jest awaryjny. Nie kupilbym GoPro bez gwarancji, dlugiej. Jesli chodzi o telefony - gwarancja srednio mnie interesuje, tak w tym przypadku byl to bardzo istotny argument dla mnie.
GP4S mam raptem kilka dni, czekam na akcesoria z Chin, ktore sa w drodze - kolejny argument za GP. Z zakupu jestem zadowolony, poza powyzszym bug'iem, ktory skonczy sie zapewne reklamacja, reszta jest super. Z jakosci materialu jestem bardzo zadowolony. Od roku czy dwoch krazylem wokol tematu, bo fotki w terenie, szczegolnie na wspinie zmeczyly mnie, zima nie bylo wrecz tematu, a kamerka tego typu to po prostu kapitalne rozwiazanie do tego typu, i nie tylko, rzecz jasna - aktywnosci.
Czekam az Xiaomi i reszta podobnych firm wejdzie modelowo na calosc i w koncu zmusi GP do wiekszej walki o klienta szybszych upgrade'ach hardware'u czy obnizce cen - bo na ta chwile zdecydowanie za duzo spokoju GP ma na rynku, na czym cierpimy my - klienci.

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:kamery, rejestratory sportowe / kamera outdoorowa - przez dgim - 17-03-2015, 00:54

Skocz do: