To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


kamery, rejestratory sportowe / kamera outdoorowa
#25
Nie wiem jak inne brandy, ale GoPro 1 czy tam dwójka sprawowała się u mnie ok - pomijając fakt kupienia używki z lekko porysowanym obiektywem i jej szybkiej dalszej sprzedaży. Z Gopro 3 Silver były dwa problemy - po włączeniu a następnie wyłączeniu WiFi i kamery w jakiś sposób ciągnęła ona prąd i w ciągu dnia potrafiła zjeść całą baterię, dlatego o ile włączałem Wifi, to dla zasady wyjmowałem potem baterię żeby pamięć się zresetowała. Drugi problem był taki że pewnego dnia kamera zaczęła strasznie cicho nagrywać - tak jakby zbierała głos jedynie z odległości do 1m - 3 dni temu została z tego powodu wysłana do serwisu - czekam z kumplem na odpowiedź (bo to taki wspólny zakup). Ogólnie ten GoPro 3 nasza sztuka była chyba nietrafiona :D

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:kamery, rejestratory sportowe / kamera outdoorowa - przez Nemesis - 20-01-2015, 23:02

Skocz do: