To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[obuwie] niskie buty trekingowe, podejściowe, podejściówki
Salomony ma moja żona, model Wings Pro. Mimo że to but dedykowany do biegów trailowych, z powodzeniem daje radę na trekingu. Podeszwa jest dość twarda, przynajmniej jak na but biegowy, dobrze trzyma na kamieniach. Po około 200 km nie wykazuje oznak zużycia, choć małżonka waży jak dobry kurczak :) więc to pewnie mało miarodajna ocena. Generalnie dobre wykonanie, choć czytałem w necie, że ludzie narzekają i na podeszwę, i na cholewkę, i na linkę wiążącą. Czyli na wszystko :)

Na Twoim miejscu sprawdziłbym North Face. Żona ma mode Endurus, jest bardziej delikatny niż pancerny Wings Pro, ale bardzo wygodny, idealnie nadaje się do lekkiego trekingu na Beskidy. Podeszwa na vibramie jest miękka, daje dużo amortyzacji. Nie wiem, czy ten model jest jeszcze do dostania, ale pewnie mają już jego następcę.

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:[obuwie] niskie buty trekingowe, podejściowe, podejściówki - przez Franc - 05-09-2019, 10:19
Buty trekkingowe niskie na co dzień - przez ahoj - 19-04-2022, 09:53

Skocz do: