To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[obuwie] niskie buty trekingowe, podejściowe, podejściówki
Odebrałem wczoraj z paczkomatu te Merrelle 2 Moab Vent. Obejrzałem je i zdziwiła mnie jedna rzecz, a mianowicie siateczka. Myślałem, że to jest prawdziwa siateczka, taka z dziurkami, przez którą bezpośrednio przelatuje powietrze do buta, ale z tego co widzę, to to co na zdjęciu wygląda jak dziurki, w rzeczywistości jest szczelną warstwa materiału, przez który nie wejdzie najcieńsza igła. Tak mnie to zastanawia, bo ta siateczka ma niby sprawiać, że but jest bardziej przewiewny, ale jak to powietrze ma tam wlatywać, skoro wszystko jest załatane? Ktoś mi wytłumaczy jak działa ta ''siateczka''?

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:[obuwie] niskie buty trekingowe, podejściowe, podejściówki - przez pazday - 03-05-2019, 12:19
Buty trekkingowe niskie na co dzień - przez ahoj - 19-04-2022, 09:53

Skocz do: