To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[obuwie] niskie buty trekingowe, podejściowe, podejściówki
#7
@Bart; patrząc na inne buty niskie, to te lowy wcale nie są takie fe. Niestety faktycznie niedostępne nigdzie. I prawdę mówiąc but pod kątem konstrukcji jest tym czego szukam - typowy trzewik trekkingowy, skórzana wyściółka.

@lucke, garamonty dawno temu mierzyłem, bardzo wygodne i przede wszystkim atrakcyjnie wyglądają. W zasadzie wersja MNT to taki miks chyba między butem trekkingowym a podejściowym. Typowo podejściowa jest wersja LT (tak mi się wydaje patrząc na podeszwę). Niestety cena mocno zaporowa jak na niskie buty. Za pół ceny to bym brał i się nie zastanawiał.

W w dobrych cenach (Skalnik) są Salewa Mountain Trainer, Scarpa Zen, Scarpa Mojito. Tyle, że to typowe podejściówki, nie wiem jak by mi się w tym chodziło po Karkonoszach, Beskidach, Bieszczadach i po górach raczej zalesionych.

W 8a znalazłem to http://8a.pl/buty-turystyczne-niskie/but...eck#597438

Skoro TNF Verbera Backpacker kupiłem za 429 zł to i tu muszę na taką promocję polować (jak np. dragontaile za pół ceny)
-------------------------------------------
Przeniesione przez administratora

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:[obuwie] niskie buty trekingowe, podejściowe, podejściówki - przez wiktorgu - 12-02-2014, 10:29
Buty trekkingowe niskie na co dzień - przez ahoj - 19-04-2022, 09:53

Skocz do: