To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Recenzja] Fjallraven Greenland Jacket
#15
@KG Slyszales o impregnacji woskiem materialu G1000? Probowales? Piszesz nie o wartosci firmy lecz o wartosci polskiego dystrybutora, chyba najbardziej pazernego na kase w Polsce i Europie. Chcac oceniac firme musisz zglosic sie (jak niejeden uzytkownik forum) do zrodla, obecnie wiekszosc firm bardzo dba o dobre relacje z klientami - chociazby ze wzgledu na szybkosc i zakres rozchodzenia sie wiesci w Internecie. W razie problemow z jakoscia zrob foty, sklec pare zdan w jezyku angielskim i wyslij do ktoregos z chlopakow testujacych Fjallraven na YT.
Przepraszam najmocniej za dobitne okreslenie testu dla mnie nieobiektywnego, dzis mezczyzni obrazaja sie jak kiedys niewiasty, tupia nogami i skarza jeden na drugiego. Jeszcze raz prosze o wybaczenie, wyrazilem opinie o tescie, mam do tego prawo i prosze to uszanowac.

@warrad Powatpiewam czy chociaz stal Pan kiedys obok lesnika, mysliwego lub kogos przebywajacego w lesie w takich okolicznosciach jak w.w. Ja powaznie pomijam omawianie testu rozanego, to jest dla mnie jak testowanie polskiej panterki (moro) w drutach kolczastych - przeciez dla wojska, nieprawdaz? To takie troszke wymaganie od materialu zeby myslal za nas, byl lekki i jednoczesnie twardy jak stal. Tak z ciekawosci to nie zapomnijcie o twarzach podczas tych testow rozanych, bo mamy moga reklamacji nie uwzglednic.

@ Arni Wyjatek potwierdza... Wydaje sie ze inne beda sposoby rozliczania sie dystrybutora z HW, a inne z Fjallraven. Wszystko na czym dystrybutor moze stracic, sam pokrywac koszty w razie niescislosci na linii producent - dealer, zostaje z odpowiedzia odmowna. Ja nie bronie i nie staram sie oczerniac, wyrazam swoja opinie wynikajaca z doswiadczenia.

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:[Recenzja] Fjallraven Greenland Jacket - przez Garrett - 13-12-2013, 18:43
RE:[Recenzja] Fjallraven Greenland Jacket - przez m - 23-04-2017, 19:16

Skocz do: