To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Strony eNGieTowiczów w sieci - linki
#61
Dzięki, miło, że się wam podoba to co sobie tam skrobię...
A takie narty to fajna zabawa i ułatwienie. Mnie się bardzo spodobało. To dopiero mój trzeci sezon (w sumie jakieś 14 dni na nartach) i muszę powiedzieć, że byłem głupi broniąc się przed nartami tak długo. Nawet z moimi bardzo podstawowymi umiejętnościami jest przyjemnie i sprawnie w głębokim śniegu.
Jedno tylko budzi moją zazdrość względem skiturowców. Jak w sobotę podchodziliśmy na Eliaszówkę minęli nas zjeżdżający z niej trzej narciarze na takich nartach. Ich manewry to było coś na co przyjemnie się patrzyło. Ale coś za coś. Wolna pięta na płaskim i podejściu jest dużym plusem dla wędrowca, który nie jest nastawiony przede wszystkim na zjazd tylko na wszystkie elementy występujące w kapuścianych górach.
-------------------------------------------
http://dasieda.blogspot.com/

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Strony eNGieTowiczów w sieci - linki - przez radziq - 28-11-2013, 22:31
RE:Strony eNGieTowiczów w sieci - linki - przez szy - 05-12-2013, 13:07
RE:Strony eNGieTowiczów w sieci - linki - przez svk - 16-12-2013, 00:39
RE:Strony eNGieTowiczów w sieci - linki - przez ns - 31-10-2014, 22:07
RE:Strony eNGieTowiczów w sieci - linki - przez dave. - 08-01-2019, 17:55
RE:Strony eNGieTowiczów w sieci - linki - przez m - 07-03-2019, 09:26
RE:Strony eNGieTowiczów w sieci - linki - przez Barsus - 09-03-2019, 09:43

Skocz do: