To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Recenzja] Quechua TechFRESH 50 krótki rękaw
#2
Też używam tej koszulki jakieś 2,5 roku i generalnie mogę się podpisać pod powyższym prawie bez zastrzeżeń.

Nie powiedziałbym tylko, że w jakimkolwiek stopniu przeszkadza mi zastosowany materiał i jak dla mnie nawet minimalnie nie jest on ''nieprzyjemny''.

Wszystkim sugerującym się tą recenzją radzę wziąć pod uwagę, że od pewnego czasu w Decathlonie po tą sama nazwą sprzedawana jest zupełnie inna koszulka. Zamiast opisywanego materiału wykonana jest w całości z takiej jakby siateczki z dużymi porami. Podejrzewam, że w związku z tym może się trochę różnić parametrami. Chciałem się skusić na kolejny egzemplarz, ale nowa wersja mnie jakoś odpycha, sprawia wrażenie mocno ''szmatkowej''.
-------------------------------------------
http://niekisimy.wordpress.com/

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:[Recenzja] Quechua TechFRESH 50 krótki rękaw - przez Alien - 24-09-2013, 21:27

Skocz do: