To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Buty do lasu / po lesie / niekoniecznie w góry
#36
Ja z kolei próbuje od trzech lat zarżnąć swoje 10 letnie Zamberlany Stormy i pomimo usilnych starań dalej żyją. Przez 7 lat były wykorzystywane głównie na górskie wypady, później spacery z psem, las, codzienne wyjścia do roboty (oczywiście w porach zimowych grudzień-marzec), podeszwa już mocno starta ale dalej dają radę. W cieplejszych porach do takich aktywności używałem różnych wariantów butów z francuskiej sieciówki, ale nie wykluczyłbym sprawdzenia nawet jakiegoś wynalazku z palcu targowego czy taniego sklepu obuwniczego (tylko trzeba by je dokładnie obadać).
Lata temu (mniej więcej na przełomie wieków) namiętnie korzystałem z oferty Wojasa, bo miał wtedy świetne buty, ale to już (chyba?) przeszłość, bo i cenowo i stylistycznie to już nie jest to samo. Nie wiem jak teraz jest z ich jakością, kiedyś były bardzo dobre.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Buty do lasu / po lesie / niekoniecznie w góry - przez pampalini - 26-03-2022, 18:50
Czas nabyć buty. Tylko jakie? - przez bpjl - 26-03-2021, 19:21
RE: Czas nabyć buty. Tylko jakie? - przez ludz - 27-03-2021, 23:25
RE: Czas nabyć buty. Tylko jakie? - przez bpjl - 28-03-2021, 00:10

Skocz do: