To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Buty do lasu / po lesie / niekoniecznie w góry
#31
Cześć.

Jako ze ostatnio pogrzebałem moje obuwie codzienne czas nabyć coś nowego. I tak szukam, przeglądam, czytam i im więcej tego tym mniej wiem. Dlatego postanowiłem zapytać Was - znawców, praktyków i posiadaczy wszelakiego typu obuwia.

Szukam butów na co dzień: miasto, las, szybki wypad po piwo jak i długie spacery z psem. Do tej pory zarżnąłem 4 pary Arpenaz 500 z Decathlon'u i jakbym mógł to kupił bym następne (albo i ze 3 pary na zapas). Dla mnie były bardzo wygodne a i jakość/cena super. Niestety ten produkt nie jest już dostępny* więc szukam czegoś podobnego w dobrej cenie - powiedzmy do 200-250zł.

* - Chociaż bardzo mnie ciekawi jeden fakt. Co chwila widuję ludzi w tych Arpenazach wyglądających jak nówki i jeszcze chwila i serio kogoś "zaatakuję" z pytaniem "Skąd to, cholera, masz?"
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Czas nabyć buty. Tylko jakie? - przez bpjl - 26-03-2021, 19:21
RE: Czas nabyć buty. Tylko jakie? - przez ludz - 27-03-2021, 23:25
RE: Czas nabyć buty. Tylko jakie? - przez bpjl - 28-03-2021, 00:10

Skocz do: