To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Buty do lasu / po lesie / niekoniecznie w góry
#1
To mój pierwszy tutaj post więc witam serdecznie.

Sprawa jest prosta - potrzebuję butów do łażenia po lesie, trzysezonowych. Trochę dokładniejszych uwag i oczekiwań (poza względnymi kwestiami wygody):

- Wyższe niż standardowe górskie treki (to praktycznie konieczność);
- Raczej nubuk niż lico (kwestia przyzwyczajenia);
- Przyczepność w terenie leśnym / błotnistym - buty NIE będą użytkowane w górach;
- Nie chcę tzw. obuwia taktycznego ani tym bardziej gumiaków! (kto szukał podobnych butów w necie ten będzie wiedział o co mi chodzi :D);
- Membrana czy jej brak nie grają roli;
- Jeśli z izolacją cieplną to możliwie jak najcieńszą;

Mój budżet zamyka się w 800 złotych i naprawdę (niestety) nie ma opcji żebym dołożył te dwie stówki do wysokich modeli Hanwaga czy Meindla.

Grzebię w sieci od kilkudziesięciu godzin i mimo kilku opcji (z których żadna mnie w stu procentach nie przekonuje) wciąż jestem w kropce. Oto co na razie znalazłem i dotychczas biorę pod uwagę (ale jeśli macie lepsze pomysły to nie sugerujcie się tym):

- HAIX Colorado;
- Zamberlan Lhasa Boots (z tego co się orientuję to wycofane już z produkcji co może skomplikować sprawę, wolną kasę będę miał dopiero na początku listopada więc mogę ''zniknąć'' ze sklepów);
- Buty myśliwskie Pinewood (niestety praktycznie brak opinii w necie);

Będę wdzięczny za wszelką pomoc :-)

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Buty do lasu / po lesie / niekoniecznie w góry - przez Omlet - 30-08-2013, 00:32
Czas nabyć buty. Tylko jakie? - przez bpjl - 26-03-2021, 19:21
RE: Czas nabyć buty. Tylko jakie? - przez ludz - 27-03-2021, 23:25
RE: Czas nabyć buty. Tylko jakie? - przez bpjl - 28-03-2021, 00:10

Skocz do: