To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


XXX Zlot NGT - Bacówka w Jamnej, 18-20.10
#1
Wiem, że jest wcześnie- dopiero zakończył się jeden.

Ale to będzie XXX, jubileuszowy zlot i można już w sumie wybrać miejsce i nieco sprecyzować termin.

Rzucam propozycję, którą przedstawiałem na zlocie- ciekawą opcją jest moim zdaniem Schronisko w Dolinie Chochołowskiej. A więc Tatry Zachodnie.

Argumenty:

Oficjalnego zlotu NGT jeszcze w Tatrach nie było.
Schronisko w Chochołowskiej jest duże, a o ile obsługa się nie zmieniła- to problemu z imprezą być nie powinno. Kiedyś trafiliśmy tam nawet na wesele.
Trzeba by było po prostu zadzwonić i zapytać, czy spotkanie o takim charakterze może się tam odbyć.

Całego schroniska na wyłączność mieć nie będziemy, ale salę można pewnie odpowiednio wcześnie zarezerwować. A to nie jest mały, akustyczny schron- innych gości raczej na nogi nie postawimy.

Dojazd czy to autem czy komunikacją publiczną do Zakopca nie jest problemem.

Szlaki w Zachodnich w okolicy schronu są tak poprowadzone, że możemy machnąć naprawdę fajną pętlę-jest gdzie pochodzić.

To taka moja propozycja.

A tutaj jeszcze coś, co skonstruowałem w oparciu o filmik który kiedyś podsunęła Ania....Enjoy :)

http://www.youtube.com/watch?v=35DLTYAHC...e=youtu.be

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
XXX Zlot NGT - Bacówka w Jamnej, 18-20.10 - przez -PITdoggy- - 27-05-2013, 23:17

Skocz do: