To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Recenzja] Wool Buff - wełniana chusta tunelowa
#16
@KuoniRath
ciężkie pytanie

po pierwsze primo, to wełna, różnie ją ludzie odbierają, nawet jeśli kupisz dokładnie ten sam kolor, a moim zdaniem one były produkowane tylko w 2009 r i jeszcze widuje w sklepach, to nie znaczy, ze będziesz równie zadowolony jak ja

proponuje poprosić o kontropinie tych z engietu, którzy takiego buffa mają, a wnioskując ze szpejarki, jest takich niemało, niektórzy wpisali jako buff wool, a inni jako merino buff

po drugie primo, każdy bez wzoru, jednolity będzie wystarczająco podobny, wydaje mi się, że ten wzór psuje w jakiś sposób materiał, może agresywniejsze farbowanie, mój brat jest z takiego zadowolony, Renata tez go lubiła, ja nie

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:[Recenzja] Wool Buff - wełniana chusta tunelowa - przez radziq - 25-04-2013, 20:36

Skocz do: