To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Tani chiński sprzęt z rynków alternatywnych.
Dominik
Teraz trochę lepiej. Ale ponownie pozwolę się nie zgodzić z Twoją opinią odnośnie podrabianych ogniw, które jedynie zapakowane są w zielone koszulki.

Kłam temu twierdzeniu zadają choćby fotografie i opinie kupujących z aukcji, do której link na początku tej strony dodał Marxxy (foto w załączniku).

Co do tych nieszczęsnych wartości wyładowywania niskim prądem, na które kładziesz taki nacisk. To jest forum turystyczno-sprzętowe. Nie elektronarzędziowe. Ludzie szukają tutaj podpowiedzi co do źródeł energii dla telefonów/tabletów/smartfonów/latarek/lampek obozowych/powerbanków/GPSów itd. Do takich zastosowań ogniwa o których pisałem ja i do których link podał Marxxy są jak najbardziej godne polecenia.

Owszem, na Aliexpress znajdą się aukcje z podrobionymi ogniwami Panasonic, LG czy Samsung. Znajdą się też aukcje z ogniwami o pojemnościach 6000 mAh czy większych, co jest oczywistą bzdurą.

Niemniej jednak przy odrobinie zdrowego rozsądku podczas przeglądania ofert, kupisz na Ali naprawdę dobre, oryginalne ogniwa Panasonic, LG, Samsung czy może też jeszcze innej firmy.
-------------------------------------------
https://gameoflife-nextround.blogspot.com


[Obrazek: 8219-408-1.jpg]

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Tani chiński sprzęt z rynków alternatywnych. - przez foks64 - 19-11-2017, 17:29
RE:Tani chiński sprzęt z rynków alternatywnych. - przez grendel - 11-02-2020, 09:35

Skocz do: