To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


NGT na mapie - lokalizacja NGT - TU SIĘ WITAMY!
#21
ja jeszcze tylko poofftopuję - jak coś potem można usunąć.
Nie wiem czemu niektórzy się uparli na szukanie w profilach, kto jest skąd ?
Podam może własny przykład.
Ostatnio potrzebowałem zakupić palnik MSR Reactor. Sprawa była bardzo pilna. Sprawdziłem sobie gdzie te palniki mają fizycznie i rzuciłem posta na NGT. Nie czekałem długo na reakcję, szybko znaleźli się chetni do pomocy (za co dziękuję jeszcze raz). Nie musiałem biegać po czyichś profilach, nie musiałem wysyłać 15 maili do osób np. z Wrocławia. Rzuciłem prośbę o pomoc i chętni się zgłosili.
Mapa w mojej ocenie, nic w tym zakresie nie zmieni. Ot gadżecik, który odejdzie w zapomnienie po jakimś czasie.
Ale jak ktoś ma ochotę się tym zajmować i sprawia mu to przyjemność - na Boga ! Kto bogatemu zabroni ? :)

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
NGT na mapie - lokalizacja NGT - TU SIĘ WITAMY! - przez Farfura admin od mapy:) - 04-04-2013, 09:25
RE:NGT na mapie - lokalizacja NGT - TU SIĘ WITAMY! - przez Doczu - 05-04-2013, 11:14
RE:NGT na mapie - lokalizacja NGT - TU SIĘ WITAMY! - przez Rzynka - 03-02-2014, 11:23
RE:NGT na mapie - lokalizacja NGT - TU SIĘ WITAMY! - przez zochana - 31-01-2017, 01:08

Skocz do: