To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Czołówki Primus / w tym Race, Race Adventure
#21
Farfura
2013-03-04 20:39:40
77.223.195.165 Głosów: 0


Heh Kolego... była jazda.
Baran ze mnie. Całę tę czołówkę chciałem oddawać, jak tylko wróciłem do domu. Wsadzam baterie (widzę, że okres ''ważności'' kończy się 12.2012r.) a latarka nie działa.
??? o co kaman? Serio potrafią z taką dokładnością wymierzyć okres ważności baterii? No nic, myślę... spece.
Poirytowany wyciągam Panasoniki, wkładam coś co akurat miałem, czyli AA Mignon NiMH 1,2 V HR 6 Digital 2600 (uff, długa nazwa) i co? Dalej nic.
Humor siadł na maksa.
Klikam, klikam... nic.

Dopiero potem, w przebłysku rozpaczy, wcisnąłem knefel na 2 sekundy... i stała się jasność! No jak babcię kochałem brakowało jeszcze tylko muzyki z Odysei kosmicznej Kubrica :)

Potwierdzam, że z aku działa bardzo dobrze. Za tę cenę brać - jako rzekł kiedyś Gumi :)
Solidna, nie za lekka, ale dobrze zrobiona. Ma moc! ;)
-------------------------------------------
Przeniesione przez administratora

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Czołówki Primus / w tym Race, Race Adventure - przez Farfura - 05-03-2013, 09:32

Skocz do: