To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Recenzja] Berghaus Attrition Jacket I
#5
Witam

Gumibear, jak znajde chwilkę to zrobię kilka fotek, ale ostrzegam że fotografem to ja nie jestem :D

Nemesis techniczny krój jest super, a garda hmm może na początku troszeczkę ale teraz się przyzwyczaiłem i uważam że jest ok (jeżeli pada a garda mi przeszkadza to po prostu wsadzam ją do środka kaptura)

rytmar, co do kieszeni, nie chce się tu przekomarzać do czego jest ta kurtka, ale wydaje mi się że powinna być od wszystkiego, w tym oczywiście do wspinaczki też. A kieszenie dałem jako minus bo brakuje mi jeszcze ze dwóch kieszonek. Może to przyzwyczajenie ze starej kurtki, nie wiem, może jestem takiej budowy że źle mi się sięga do tych kieszeni które są, ale mierzyłem sporo kurtek, tych wspinaczkowych też i dla mnie osobiście jest to minusem w tym modelu to że tych kieszeni nie ma zbyt wiele, a do tych dwóch JA OSOBIŚCIE NIE MAM KOMFORTOWEGO DOSTĘPU :). A z tym cabrio to hmmm, wypadłem na kretyna pisząc o tych kieszeniach? Bo tak się poczułem po uwadze o kabrio :)

Pozdrawiam
---
Edytowany: 2012-12-19 09:25:00
---
Edytowany: 2012-12-19 09:27:10
---
Edytowany: 2012-12-19 09:27:35
-------------------------------------------
Tupta

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:[Recenzja] Berghaus Attrition Jacket I - przez Tupta83 - 19-12-2012, 09:23

Skocz do: