To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Test odzieży merino Woolpower dzięki sports-men.pl
Przesyłkę otrzymałem. Dzięki Kivak i Piteros za umożliwienie mi testowania produktu. Niestety nie miałem czasu podzielić się pierwszymi wrażeniami, bo i czasu mało i choć sweter noszę często, to jeszcze w warunkach outdoorowych nie był. Zmieni się to niedługo, bo wspinamy się w kwietniu w Walii. Na dzień dzisiejszy produkt prezentuje się dość dobrze. Jeśli chodzi o rozmiar to pasuje doskonale, więc problemów nie ma żadnych, co do ogólnych spostrzeżeń na razie na plus ładnie wykończone, długie rękawy, bardzo przydatny, jak się okazuje zamek, wysoki kołnierz fajnie przylega do szyi, przy czym nie jest wcale za ciasny (dokładnie tak jak lubię :) ). Wełna w pierwszym kontakcie ze skórą jakby nieco bardziej 'gryzła' niż moje IB czy SamrtWoole, ale bez prania trudno wyrokować...napiszę jak będzie po praniu i się okaże. Wraz z pierwszym praniem wszystkie moje baselayery z merino 'delikatniały...tutaj spodziewam sie tego samego. Bardzo ciekawy jest sposób tkania wewnętrznej strony swetra...ciekawe jak się sprawi w odprowadzaniu wilgoci...noszę go zwykle na inne wełniane koszule. Jak do tej pory żadnych zapachów nie przejmuje i prania nie przewiduję przed Walią. Dam znać niedługo
-------------------------------------------
MARABUT UK rep/Instruktor wspinaczki MTA

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Test odzieży merino Woolpower dzięki sports-men.pl - przez przeciwnik drożyzny - 04-12-2012, 08:41
RE:Test odzieży merino Woolpower dzięki sports-men.pl - przez Yeah Tea - 27-03-2013, 01:01

Skocz do: