To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Test odzieży merino Woolpower dzięki sports-men.pl
Bluza WP Crewneck 200 - laboratoryjny test garazowy

w zeszly weekend w terenie sprawdzilem mozliwosci bluzy do zapewniania komfortu w warunkach dluzszego przystanku po szybkim marszu, wypadly zdecydowanie przednio, obecnosc potu na plecach latwiej wyczuc reka niz poczuc na plecach, nie przeszkadzaja nawet zupelnie mokre plecy

w tym tygodniu nie bylo mozliwosci wybrac sie w teren, Stas rosnie i wymaga coraz wiecej uwagi (www.lizaq.pl)

z drugiej strony bluza dotarla do mnie dopiero na poczatku stycznia, dzis za oknem juz wiosna (krokusy, sniezyczki, skowronki, slonce), wiec okazji do wykorzystania ciucha przed kolejna zima nie bedzie juz za wiele, a chcialbym wycisnac z ile sie da, zeby forum skorzystalo

takze zrobilem i wymyslilem co moglem, tj. test garazowy

przy domku mam nieocieplony garaz, stoi tam pralka, suszarka, lodowka i mnostow rzeczy, ktore w innych domach znajduja sie w piwnicy

normalna temperatura w domu to 22C, dla mnie za duzo, ale nie mieszkam sam ;-) poniewaz garaz przylega do kuchni, w czasie gotowania jest tam czesto wiecej niz 22C
tempetarura w garazu w czasie weekendu to 8-10C, pomiar czujnikiem wczesniej opisanym, potwierdzony pomiar z czujnika z samochodu

jak juz wczesniej pisalem zalozenie bluzy dla mnie w temp 22C i jakakolwiek aktywnosc oznacza momentalne przegrzanie, wiec potu na plecach nie brakuje
swietna okazja zeby sprawdzic jak bluza zachowuje sie przy momentalnym obnizeniu temp o 12-14C, co w przypadku aktywnosci outdoor moze odpowiadac np. zmianie aktywnosci z wysokiej na spoczynek

otoz przez caly weekend, przy wszelkich mozliwych czynnosciach sprawdzala sie swietnie
wchodzac do garazu po zachodzie slonca zdecydowanie zakladalem zimowa czapka, wchodzac na dluzej w ciagu dnia tez,
zadna kurtka z ktorej normalnie korzystam, jesli przebywam tam dluzej niz 30s, nie byla ani razu potrzebna
ani razu pot na plecach nie przeszkadzal, ani nie byl dokuczliwy, plecy nie zrobily sie zimne, bardzo sympatyczne uczucie
podobne odczucia mialem tylko w kontakcie z Power Strech Pro, material jest na tyle miesisty, ze jest duza objetosc gotowa przyjac wode z ciala, podobnie jak w WP 200 ta woda nie jest przy ciele odczuwalna, nie przeszkadza, nawet przy zupelnej zmianie aktywnosci na dluzszy spoczynek

IB 260 absoltunie nie dal by tu sobie rady, nie mowiac o IB 200, miesistosc zupelnie nie ta co przy WP
moje inne welniaki to zupelnie inny przedzial temperaturowy

bluze uzytkuje intensywnie na codzien Renata, zeby wycisnac z niej jak najwiecej, jest wniebowzieta, bardzo cieply ciuszek
nie widac zadnych znakow zuzycia

majac dosc swojego @*%$£@%&, ze nie ma produktu z kapturem napisalem e-list do woolpowera w Szwecji z zapytaniami
- czy planuja serie 200 z kapturem
- czy planuja czapke z serii 200, sa co prawda czapka 400 i kominiarka 200
Przy tzw. okazji pojechalem im, ze pomylili na stronie wyjasniajac wlasciwosci welny merinosow keratyny z kreatyna.. Brzmi podobnie, a to jednak zupelnie cos innego ;-) Troche zenujacy blad ;-)
-------------------------------------------
test Crewneck 200 sponsoruje www.woolpowerpl.pl

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Test odzieży merino Woolpower dzięki sports-men.pl - przez przeciwnik drożyzny - 04-12-2012, 08:41
RE:Test odzieży merino Woolpower dzięki sports-men.pl - przez radziq - 04-03-2013, 14:20

Skocz do: