To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Test odzieży merino Woolpower dzięki sports-men.pl
Dzięki radziq.

------------------------------------------------------------------------------ -------------
Parę słów o bluzie od kivaka

W sumie bardzo fajna rzecz. Trochę dla mnie za mała. Rozmiar podobny do montano ngt XL, podobnie sie rozciąga, trochę lepiej nawet niż ten montanowski power stretch.

Raczej na lekką aktywność. Długotrwałe, ale spokojne wędrówki. Byłem w temperaturze ujemnej i w bardzo silnym wietrze, podczas brodzenia w śniegu przepociłem ten produkt wielokrotnie. Lepiej sie sprawił jak power stretch od Raba - mokry kompres był w miarę ciepły i mnie nie wychładzał na postojach, w Rabie w takich warunkach marzłem.

Nosiłem i na bieliznę z polipropylenu i na gole ciało - wolałem to drugie.
------------------------------------------------------------------------------ -------------


Ze względów osobistych kivak nie może testować bluzy/swetra Full Zip Jacket 400.
http://sports-men.pl/?Do=product&id=17116

W związku z tym czekamy na odzew z jego strony i zaczynamy poszukiwania następnego chętnego na przetestowanie tej bluzy.
Bluza zostanie własnością osoby, która rzetelnie podejmie się takiego testu i pokryje koszty wysyłki z UK.



Chętnych zapraszam na priv.

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Test odzieży merino Woolpower dzięki sports-men.pl - przez przeciwnik drożyzny - 04-12-2012, 08:41
RE:Test odzieży merino Woolpower dzięki sports-men.pl - przez piteros - 04-02-2013, 13:51

Skocz do: